Chovatelská stanice     Tutto Bella             www.tutto-bella.cz

O pejsky jsem se zajímala už od malička.Když náhodou byl nějaký v parku a tvářil se, že k nikomu nepatří, okamžitě jsem ho přivedla domů. Maminka pak chodila po parku a hledala mu jeho páníčka. Tak jsem si postupně pejska prosadila. V součastnosti se u nás doma nacházejí dva zlatí retrívři a jeden francouzský buldoček. Nejstarší je už skoro desetiletá Sárinka, tříletá Athyllka a nejmladší je buldoček Gina. Naši pejskové jsou právoplatnými členy naší domácnosti. V roce 2019 do naší smečky přibyla fenka Kontinentálního buldoka Bella.

Štěňátka z naší chovatelské stanice

Našim cílem je chov zdravých a vitálních jedinců, stále se budeme snažit sledovat novinky v chovu. Budeme rádi, když štěňátka budou dělat radost nám, ale především svým novým páníčkům a budou skvěle reprezentovat chovatelskou stanici. Štěňátka od nás odchází po dovršení osmého týdne, vždy řádně odčervená, očkovaná, čipovaná a prohlídnutá veterinářem.

Rezervace

Pokud si vyberete štěňátko právě od nás, neváhejte si ho zarezervovat. Vždy každé pečlivě plánované krytí budeme zveřejnovat na stránkách naší chovatelské stanice. Poté již bereme záznamy na štěňátka.                                            Volejte nám:  + 420   606 437 767    Napište nám:  petranguyenova@centrum.cz