Chovatelská stanice     Tutto Bella             www.tutto-bella.cz

O pejsky jsem se zajímala už od malička.Když náhodou byl nějaký v parku a tvářil se, že k nikomu nepatří, okamžitě jsem ho přivedla domů. Maminka pak chodila po parku a hledala mu jeho páníčka. Tak jsem si postupně pejska prosadila. Naši pejskové jsou vždy dobře krmeni ,pravidelně odčervováni, očkováni a geneticky testováni. Jejich socializace je vždy na té nejvyšší úrovni , nevykazují známky agrese a jsou přátelští k lidem, dětem i ostatním zvířatům . Jsou v dobré kondici - lesklá srst , bez alergií, bez zdravotních problémů .

     Štěňátka z naší chovatelské                              stanice

Našim cílem je chov zdravých a vitálních jedinců, stále se budeme snažit sledovat novinky v chovu. Budeme rádi, když štěňátka budou dělat radost nám, ale především svým novým páníčkům.Štěňátka od nás odchází po dovršení osmého týdne, vždy řádně odčervená, očkovaná, čipovaná a prohlédnuta veterinářem. Všechna štěnátka budou mít PP FCI a PET PAS. Vždy dbáme na správnou výživu jak maminky tak štěnátek .

Nestandartní štěně může mít kratší nebo zalomený ocásek a nebude vhodné do chovu . Štěnátko bude mít stejně jako jeho standartní sourozenci PP FCI , PET PAS ,očkování , čip . Za takového jedince je nižší cena. Kontinentální buldok, řadí mezi své předky anglické buldoky , kteří mají ocásky krátké. Proto se nestandartní ocásky objevují ve vrzích u kontinentálních buldoků.

                   Rezervace

Předběžné rezervace přijímáme ještě před narozením štěnátek zápisem do pořadníku, je důležité nám sdělit, zda máte zájem o pejska či fenku. Napište nám krátký e - mail, kde budou informace a kontakt na sebe. Po narození štěnátek vyrozumíme každého ze zájemců. Závazná rezervace probíhá formou nevratného rezervačního poplatku, tím budoucí majitel potvrdí svůj vážný zájem ,který zajistí ,že se štěnátko nebude dále nabízeno k prodeji. Samotný výběr štěnátka většinou probíhá při první návštěvě u nás a to mezi 4. - 5. týdnem věku.

Rezervační poplatek se při odběru štěnátka  odečte z celkové ceny.  

 Volejte nám:  + 420   606 437 767    Napište nám:  petranguyenova@centrum.cz