Chovatelská stanice     Tutto Bella             www.tutto-bella.cz

O pejsky jsem se zajímala už od malička.Když náhodou byl nějaký v parku a tvářil se, že k nikomu nepatří, okamžitě jsem ho přivedla domů. Maminka pak chodila po parku a hledala mu jeho páníčka. Tak jsem si postupně pejska prosadila. Naši pejskové jsou právoplatnými členy naší domácnosti. V roce 2019 do naší smečky přibyla fenka Kontinentálního buldoka Bella.

    Štěňátka z naší chovatelské                          stanice

Našim cílem je chov zdravých a vitálních jedinců, stále se budeme snažit sledovat novinky v chovu. Budeme rádi, když štěňátka budou dělat radost nám, ale především svým novým páníčkům.Štěňátka od nás odchází po dovršení osmého týdne, vždy řádně odčervená, očkovaná, čipovaná a prohlédnuta veterinářem. Všechna štěnátka budou mít PP FCI. Vždy dbáme na správnou výživu jak maminky tak štěnátek .

                   Rezervace

Při rezervaci štěnátek z naší CHS si od zájemce bereme nevratný rezervační poplatek ve výši 5.000kč, který se odečte z kupní ceny při doplaceni celkové částky za štěně. Rezervační poplatek Vám zajistí ,že Vámi vybrané štěnátko nebude nabízeno dál k prodeji. Při odstoupení z rezervační smlouvy z naší strany se rezervační poplatek vrací v plné výši zájemci.

 Volejte nám:  + 420   606 437 767    Napište nám:  petranguyenova@centrum.cz